Auto złom Katowice

Skup samochodów za gotówkę > Auto złom Katowice

Moment, w którym trzeba na zawsze pożegnać się ze swoim samochodem, bywa trudny. Tym gorzej jest, gdy nie ma się pojęcia, jak pozbyć się wraku. Z pomocą auto złom Katowice można szybko i korzystnie poradzić sobie z tym problem! 

1. Auto złom Katowice
2. Złomowanie samochodów Katowice
3. Gdzie zezłomować samochód w Katowicac

Auto złom Katowice

Auto złom Katowice to idealne miejsce dla osób, które muszą pozbyć się niesprawnego pojazdu. Jesteśmy zainteresowani rozmaitymi samochodami, niezależnie od ich rodzaju, marki, modelu, rocznika czy stanu. Przyjmujemy zarówno powypadkowe wraki, jak i rdzewiejące kilkunastolatki, a nawet sprawne egzemplarze. Działamy na terenie całego Śląska, ponieważ prowadzimy jeszcze inne oddziały, m.in. auto złom Będzin.

TEL. 881 666 108

DRUGI TEL. 570 550 049

Miałeś wypadek i twojego samochodu nie da się już naprawić? A może masz już dość ciągłych awarii u swojego wysłużonego, wieloletniego pojazdu? Dla nas nie ma znaczenia, dlaczego chcesz go odsprzedać. Fachowcy z auto złom Katowice szybko Ci pomogą. Wystarczy jeden telefon – opowiedz nam o swoim samochodzie, a nasz pracownik przedstawi wstępną wycenę. Jeśli Cię zainteresuje, umówimy się na oględziny.

Przyjedziemy w dogodnym terminie, na wskazany przez Ciebie adres. Po dokładnym obejrzeniu pojazdu podamy ostateczną propozycję. Przywieziemy ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty, a także gotówkę. Dzięki temu będziemy mogli dopełnić formalności od ręki, jeśli wyrazisz zgodę na transakcję.

Złomowanie samochodów Katowice

Złomowanie samochodów Katowice stawia na sprawną, profesjonalną obsługę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy zna się na motoryzacji. Staramy się jak najbardziej wyręczać naszych klientów we wszystkich formalnościach oraz dokladnie wyjaśniamy, jak przebiega cały proces. Wystarczy wybrać najbliższy oddział i wykonać jeden telefon. Nasi pracownicy dojeżdżają do miejsc ulokowanych na terenie całego Śląska, ponieważ posiadamy sporo dodatkowych oddziałów, np. auto złom Sosnowiec.

Z naszą pomocą złomowanie samochodów w Katowicach jest wyjątkowo łatwe. Przygotowujemy umowę kupna-sprzedaży, a także przywozimy ze sobą formularze potrzebne do wyrejestrowania pojazdu. Dokładnie wytłumaczymy Ci, czego musisz dopilnować, po czym wypłacimy całą należną kwotę. Po wszystkim zabierzemy auto ze sobą. Nie musisz za nic płacić – wszystko to robimy całkowicie bezpłatnie!

TEL. 881 666 108

DRUGI TEL. 570 550 049

Gdzie zezłomować samochód w Katowicach

Gdzie zezłomować samochód w Katowicach? W miejscu, które najlepiej traktuje swoich klientów. Nie tylko dokładamy wszelkich starań, by jak najbardziej ułatwić cały proces, ale też zawsze oferujemy uczciwą cenę. Pamiętaj, że nie musisz nigdzie się wybierać – to my przyjedziemy do Ciebie! Sprawdź nasze inne stacje, np. auto złom Tychy.

Złomowanie samochodów Katowice działa już od wielu lat, dlatego doskonale zna rynek. Zatrudniamy też najlepszych specjalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę oraz ogromne doświadczenie. Przeprowadzili już setki takich transakcji, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkiego dopilnują. Jeśli zastanawiałeś się, gdzie zezłomować samochód w Katowicach – nie czekaj dłużej! Zadzwoń do nas!

TEL. 881 666 108

DRUGI TEL. 570 550 049

Compare List
ZAPYTANIE OFERTOWE