Auto złom Tychy

Skup samochodów za gotówkę > Auto złom Tychy

Auto złom Tychy pomoże Ci, jeśli doszło do wypadku bądź kolizji i teraz samochód nadaje się już tylko do kasacji. A może po prostu: chcesz się go pozbyć? W takich przypadkach skontaktuj się z nami.

1. Auto złom Tychy
2. Złomowanie samochodów Tychy
3. Gdzie zezłomować samochód w Tychach?

Auto złom Tychy

Auto złom Tychy to miejsce, w którym pozbędziesz się starego i wysłużonego pojazdu. Wszystko przebiega bardzo sprawnie, bezpiecznie i na jasnych zasadach. Na jakich warunkach odbędzie się sama transakcja? Wszystko zależy od tego, na ile dokładne dane auta podasz.

TEL. 881 666 108

DRUGI TEL.570 550 049

Chodzi tu głównie o podstawowe informacje – takie, jak na przykład przebieg, marka i model samochodu, rodzaj silnika oraz stan techniczny pojazdu. Im bardziej szczegółowe tego typu dane zostaną przedstawione w auto złomie w Tychach, tym bardziej dokładna będzie ostateczna analiza oraz końcowa wycena samochodu. Można się jednak spodziewać tego, że wyznaczona kwota okaże się wyższa od tych, które wskażą ubezpieczalnie czy samochodowi dealerzy.

Złomowanie samochodów Tychy

Korzystając ze złomowania samochodów w Tychach, pozbędziesz się pojazdu znacznie szybciej, niż na własną rękę. Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na oględziny auta. Miejsce takich oględzin może być dowolne. Nasi specjaliści przyjadą wszędzie tam, gdzie chcesz.

TEL. 881 666 108

DRUGI TEL.570 550 049

Takie rozwiązanie jest szczególnie pomocne, kiedy mamy zezłomować pojazd, który nie jest mobilny. Wówczas do transakcji może dojść w dowolnym miejscu, wskazanym przez klienta. Zezłomowanie samochodów w Tychach jest odpowiedzią na takie potrzeby. Mało tego! To także odpowiedź na potrzeby osób, które nie mają wiedzy motoryzacyjnej oraz tych zabieganych, które nie mają zbyt wiele czasu na zajmowanie się złomowaniem pojazdu.

Postaw na auto złom Tychy

Złomowanie samochodów w Tychach to gwarancja szybkiej obsługi. Sprzedaż odbywa się bowiem od razu po ustaleniu wszystkich warunków transakcji. Od razu następuje odbiór pojazdu, a kwestia jego transportu stoi wyłącznie po stronie auto skupu. Przy okazji warto nadmienić, że tak samo sprawa wygląda w przypadku skupu skuterów, motocykli, quadów oraz innych pojazdów dwuśladowych.

TEL. 881 666 108

DRUGI TEL.570 550 049

Za tym, by zezłomować samochód w Tychach przemawia także to, w jakim stanie pojazdy są tam przyjmowane. Dzieje się tak niezależnie od miejsca (obsługiwany jest teren całego województwa śląskiego, m.in Katowice czy Mysłowice), marki auta, a także jego rocznika czy stanu. Skupujemy pojazdy osobowe, dostawcze, terenowe, a nawet te po różnego typu zdarzeniach drogowych – nierzadko te, które nie nadają się do dalszych podróży albo po prostu są przeznaczone już tylko do kasacji.

Finalizacja transakcji kończy się wpłatą gotówki na konto wskazane przez klienta albo (na jego życzenie) bezpośrednio, do ręki. To drugie rozwiązanie jest szczególnie atrakcyjne dla klientów, którzy mają już na oku kolejny samochód – tym razem przeznaczony do kupienia.

Compare List
ZAPYTANIE OFERTOWE