Szybka, sprawna i profesjonalna sprzedaż auta z załatwieni"> Dlaczego warto wybrać auto skup przy sprzedaży auta?

Dlaczego warto wybrać auto skup przy sprzedaży auta?

Skup samochodów za gotówkę > Blog > Porady > Dlaczego warto wybrać auto skup przy sprzedaży auta?

Dlaczego warto wybrać auto skup przy sprzedaży auta?

12 lutego, 2019 / 750 / Porady
Dlaczego warto wybrać auto skup przy sprzedaży auta
Facebook It
Tweet It
Pinterest It

Szybka, sprawna i profesjonalna sprzedaż auta z załatwieniem wszystkich formalności, bez negocjacji cen i zaniżania wartości pojazdu. Takie są właśnie transakcje sprzedaży auta zawierane z auto skupem. Przyjeżdżamy we wskazane miejsce, zabieramy pojazd, a pieniądze wypłacamy od ręki. Wystarczy jeden telefon by pozbyć się auta, zaoszczędzając jednocześnie swój czas.

TEL. 881 666 108

Sprzedaż auta w skupie samochodów – dobry pomysł?

Myśląc o sprzedaży auta mamy do wyboru dwa rozwiązania: szukać kupca na własną rękę lub skorzystać ze skupów samochodów. Warto zastanowić się, która z opcji będzie dla nas najkorzystniejsza. Jeżeli decydujemy się podjąć sprzedaży indywidualnie trzeba mieć na względzie, że to wymaga czasu. Przede wszystkim należy zacząć od przygotowania ogłoszenia do umieszczenia w prasie, Internecie czy na miejscowych tablicach informacyjnych. Ogłoszenie musi być treściwe i wyczerpujące tak by zainteresowany miał pełną wiedzę na temat oferowanego sprzętu.
Nie można zapomnieć oczywiście o dołączeniu zdjęć samochodu, wygląd to przecież istotny element. Potem przychodzi czas odbierania telefonów, odpowiadania na szereg pytań, umawiania spotkań z potencjalnymi klientami i negocjacje, które często należą do najmniej przyjemnych rzeczy, szczególnie gdy mamy do czynienia z wyjątkowo roszczeniową osobą. Czasem kosztuje nas to wiele nerwów, a wszystko zajmuje naprawdę sporo czasu, który można równie dobrze przeznaczyć na załatwienie ważniejszych spraw.

Trzeba mieć na uwadze również fakt, że wielu kupujących, którzy są jednocześnie handlarzami samochodów próbują zaniżyć wartość pojazdu i zbić cenę maksymalnie jak się tylko da, by potem zyskać więcej dla siebie. Inni z kolei próbują zarobić na niewiedzy sprzedających, dlatego trzeba być bardzo wyczulonym na ewentualnych oszustów.

Skup samochodów Sosnowiec

Jako auto skup Sosnowiec zajmujemy się skupem samochodów różnych marek i gabarytów od osobówek po auta dostawcze. Interesują nas zarówno auta sprawne jak również nienadające się już do jazdy czy przeznaczone do złomowania. Kupujemy pojazdy wyprodukowane wiele lat temu jak i stosunkowo nowe.

TEL. 881 666 108

Nasza firma działa na terenie Śląska i Zagłębia. Wystarczy, że klient wykona do nas telefon przekazując podstawowe informacje dotyczące sprzedawanego pojazdu czyli rok produkcji, marka, model, stan techniczny i liczba przejechanych kilometrów. Następnym krokiem jest umówienie się na dogodny termin, by zobaczyć stan pojazdu i dokonać ostatecznej wyceny jego wartości. Wszystkimi formalnościami w tym sporządzeniem umowy sprzedaży zajmują się już nasi fachowcy. Klienci nie muszą czekać na pieniądze, ponieważ należność wypłacamy od ręki lub przelewamy na wskazany numer bankowy. To najlepsze rozwiązanie szczególnie dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki.

Dysponujemy sprzętem umożliwiającym transport pojazdów o różnych wielkościach. Klient nie musi martwic się o koszty przewozu, ponieważ to my je pokrywamy. Co ważne, doskonale znamy ten biznes i jesteśmy uczciwymi kontrahentami. Za Twoje auto zapłacimy dokładnie tyle ile w rzeczywistości jest ono warte, bez zbędnych negocjacji czy zaniżania wartości samochodu. Transakcje z nami to czysta przyjemność, a zarazem formalność. Zaufaj nam i przekonaj się, że sprzedaż auta jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Skup samochodów – dlaczego warto?

Sprzedaż w auto skupie jest z całą pewnością dużo szybszym, bezpieczniejszym i bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Począwszy od oszczędności czasu, aż po komfort sprzedaży. Jedyną czynnością, którą musi wykonać klient jest telefon do auto skupu.

TEL. 881 666 108

Wieloletnie doświadczenie, dobra znajomość branży oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza pozwalają na kompleksową obsługę w bardzo przyjemnej atmosferze, co owocuje dużą liczbą zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak również firmy transportowe, kurierskie, ubezpieczeniowe, leasingowe czy windykacyjne zainteresowane doraźną lub stałą współpracą. Satysfakcja klienta to dla nas priorytet.

NEED A HAND TO FIND YOUR CAR?

Contact Us
Compare List
ZAPYTANIE OFERTOWE