Podjąłeś decyzję o sprzedaży auta, ale nie masz czasu z"> Dlaczego warto wybrać auto skup z Dąbrowy Górniczej

Dlaczego warto wybrać auto skup z Dąbrowy Górniczej

Skup samochodów za gotówkę > Blog > Porady > Dlaczego warto wybrać auto skup z Dąbrowy Górniczej

Dlaczego warto wybrać auto skup z Dąbrowy Górniczej

26 stycznia, 2019 / 709 / Porady
Dlaczego warto wybrać auto skup z Dąbrowy Górniczej
Facebook It
Tweet It
Pinterest It

Podjąłeś decyzję o sprzedaży auta, ale nie masz czasu zająć się wystawianiem ogłoszeń i negocjacjami z klientami? Możesz tego uniknąć dzwoniąc po auto skup. Przyjeżdżamy na miejsce, dopełniamy wszystkich formalności i zabieramy samochód. Co ważne płacimy od ręki cenę, która jest adekwatna do tego ile faktycznie warty jest Twój pojazd.

TEL. 881 666 108

Nasza firma to bezpieczny i wygodny wariant dla każdego, kto chce sprzedać swoje auto sprawnie, szybko i w dobrej cenie. Działamy na rynku od wielu lat zajmując się skupem samochodów używanych bez względu na markę, wielkość pojazdu, stan techniczny czy liczbę przebytych kilometrów. Skupujemy auta osobowe, terenowe oraz dostawcze, zarówno sprawne jak i uszkodzone czy rozbite po wypadku lub też nadające się wyłącznie do kasacji.

Skup aut w Dąbrowie Górniczej to uczciwa cena

Sprzedaż samochodu wbrew pozorom nie jest taka łatwa i zajmuje sporo czasu. Wystawianie ogłoszenia w prasie czy Internecie, czekanie na potencjalnych kupców, ciągłe odbieranie telefonów, przyjmowanie klientów i przeciągające się negocjacje bywają dość uciążliwe. Ponadto działając na własną rękę możesz paść ofiarą oszustów chcących na Tobie zarobić. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu lub gdy po prostu nie masz na to czasu pozwól nam działać. Wystarczy, że wykonasz jeden telefon, a całą resztą od początku do końca zajmiemy się sami.

Dlaczego warto wybrać auto skup z Dąbrowy Górniczej

Nie każdy właściciel pojazdu musi być znawcą branży, dlatego wielu z nich ma problem z oszacowaniem wartości auta. Na cenę ma wpływ szereg czynników tj. marka, model, rok produkcji, przebieg czy ogólny stan techniczny związany z użytkowaniem auta. Handlarze często bazują na niewiedzy właścicieli i celowo zaniżają wartość samochodu, by samemu następnie móc zarobić więcej na sprzedaży. Unikniesz tego wybierając skup samochodów w Dąbrowie Górniczej. Pomożemy Ci wycenić pojazd i zapłacimy dokładnie tyle ile jest ono w rzeczywistości warte.

Skup samochodów na terenie Dąbrowy Górniczej

Prosperujemy na terenie całego Górnego Śląska obsługując szereg miast w tym także Dąbrowę Górniczą. Jeżeli auto jest dla Ciebie kłopotem i chcesz się z nim jak najszybciej rozstać zadzwoń, a my przyjedziemy pod wskazany adres w umówionym terminie. Dokonujemy weryfikacji samochodu sprawdzając ogólny stan, na podstawie którego szacujemy następnie jego wartość. Mamy bardzo konkurencyjne stawki, których nie zaproponuje nikt inny. Wystarczy, że klient zaakceptuje cenę, a resztą zajmie się już nasz pracownik. Posiadamy sprzęt odpowiedni do tego, by przewozić pojazdy różnych gabarytów.

TEL. 881 666 108

Naszym priorytetem jest bezzwłoczna transakcja z dopełnieniem wszelkich formalności i wypłaceniem gotówki za pojazd lub przelewem na podany numer bankowy. Pieniądze otrzymasz od razu bez zbędnego czekania. Co ważne, nie zaniżamy cen samochodów, z czym klienci mogą się spotykać u handlarzy i dealerów. Ci znani są z długich i często uporczywych negocjacji. Uczciwie kalkulujemy cenę auta i wypłacamy dokładnie tyle ile jest warte. Wszystkie procedury załatwiamy bezpośrednio podczas jednego spotkania. Wypełnimy za Ciebie niezbędne formalności tak by sprzedaż przebiegała zgodnie z prawem.

Złomowanie auta Dąbrowa Górnicza

Służymy pomocą także wtedy, gdy Twój samochód jest całkowicie niesprawny, zajmuje tylko miejsce i nadaje się wyłącznie do złomowania. Dlaczego warto pozbyć się go jak najszybciej? Auto, które nie jest używane generuje mimo wszystko koszty związane np. z opłacaniem składek OC. Ponadto zajmuje miejsce w garażu czy na parkingu. Pomożemy Ci się go pozbyć. Dysponujemy niezbędnym sprzętem do tego by załadowywać i przewozić zepsute pojazdy.

TEL. 881 666 108

Zaufaj profesjonalistom z Dąbrowy Górniczej

Stawiamy na dynamiczny rozwój, dlatego inwestujemy w najnowszej generacji sprzęt, który pozwala nam szybko i sprawnie przetransportować samochód. Pracujemy z doskonałymi fachowcami, którzy znają się na tym co robią. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wiedza i znajomość branży samochodowej. Ciągle podnosimy jakość oferowanych usług i dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

NEED A HAND TO FIND YOUR CAR?

Contact Us
Compare List
ZAPYTANIE OFERTOWE