Zamierzając sprzedać auto, większość osób w pierwszym "> Komis samochodowy czy portal aukcyjny – przekonaj się sam!

Dlaczego komis samochodowy jest lepszy od portalu aukcyjnego?

Skup samochodów za gotówkę > Blog > Porady > Dlaczego komis samochodowy jest lepszy od portalu aukcyjnego?

Dlaczego komis samochodowy jest lepszy od portalu aukcyjnego?

10 czerwca, 2019 / 1122 / Porady
Dlaczego komis samochodowy jest lepszy od portalu aukcyjnego
Facebook It
Tweet It
Pinterest It

Zamierzając sprzedać auto, większość osób w pierwszym odruchu decyduje się wystawić ogłoszenie na jednym z dedykowanych, popularnych serwisów. Wbrew pozorom nie jest to jednak wcale najwygodniejsza czy najkorzystniejsza metoda na spieniężenie swojego pojazdu. Dowiedz się, dlaczego komis samochodowy jest lepszy od portalu aukcyjnego!

Sprzedaż czegokolwiek przez Internet zawsze wydaje się szybka i wygodna. O ile sprawdza się w przypadku wielu innych spraw, o tyle sprzedaż auta za pośrednictwem sieci nie jest aż tak bezproblemowa. Z tego powodu często rozsądniej jest zdecydować się na sprzedaż w komisie.

1. Komis samochodowy czy portal aukcyjny
2. Zalety komisu samochodowego
3. Sprzedaż auta w komisie

Komis samochodowy czy portal aukcyjny?

Wiele osób staje przed dylematem „komis samochodowy czy portal aukcyjny” – szczególnie, gdy zależy im na czasie. Cały proces wystawiania ogłoszeń na serwisach sprzedażowych potrafi być bardzo angażujący, a nawet stresujący. Samo przygotowywanie opisu oraz pojazdu do zdjęć może pochłonąć kilka do kilkunastu godzin.

Portale aukcyjne wymagają na początku zarejestrowania się, a także uiszczenia opłaty. Zwykle na kupca czeka się długo, do tego prowadząc liczne rozmowy i negocjacje. Wiele zainteresowanych może także umawiać się na spotkania, a potem na nich się nie pojawiać, marnując Twój czas. Rozmowy z nieznajomymi mogą także przyjąć niebezpieczny obrót – co jeśli po drugiej stronie komputera jest oszust lub złodziej? Skup samochodów Katowice lub auto skup Sosnowiec są w pełni zaufanymi miejscami! Jeśli więc wahasz się, czy wybrać komis samochodowy czy portal aukcyjny, masz jasną odpowiedź.

Zalety komisu samochodowego

Największymi zaletami komisu samochodowego są bezpieczeństwo, wygoda i szybki przebieg transakcji. Sprzedając w ten sposób auto nie trzeba się niczym martwić! Wszystkimi formalnościami zajmują się pracownicy skupu. Dojeżdżają na wskazane miejsce, od razu wypłacają pieniądze, a co najważniejsze – przyjmują niemalże wszystkie pojazdy, bez względu na ich markę, rocznik czy stan.

TEL. 881 666 108

Wszystkie usługi są przy tym całkowicie bezpłatne, a otrzymana zapłata zgodna z realną wartością rynkową auta. Liczne zalety komisu samochodowego sprawiają, że setki mieszkańców Śląska wybierają nasze oddziały, takie jak skup samochodów Dąbrowa Górnicza czy auto skup Tychy.

Sprzedaż auta w komisie

Sprzedaż auta w komisie jest niezwykle prosta, wygodna, a przy tym korzystna. Wystarczy, że zadzwonisz lub wypełnisz formularz on-line i podasz podstawowe dane samochodu, a w kilka chwil poznasz jego szacunkową wartość. Następnie umówisz się na oględziny w dogodnym dla Ciebie terminie. Skup samochodów Siemianowice Śląskie lub inny nasz oddział wyśle swoich pracowników na wskazane miejsce, z przygotowaną umową kupna-sprzedaży oraz gotówką.

Sprzedając auto w komisie nie musisz zawracać sobie głowy przygotowywaniem pojazdu, spisywaniem umowy ani żadnymi innymi formalnościami. Poinstruujemy Cię za to, czego musisz dopilnować, m.in. jak wyrejestrować pojazd. Wybierz naszą filię w swojej okolicy, np. auto skup Będzin. Nie musisz być z tego miasta – dojeżdżamy także do pobliskich miejscowości!

Nie trać czasu, nerwów i pieniędzy na zmaganie się z ogłoszeniami na portalach aukcyjnych! Skontaktuj się z najbliższym oddziałem komisu samochodowego, by wymienić swoje stare auto na gotówkę. Wybierz najbezpieczniejszy, najszybszy i najwygodniejszy sposób!

TEL. 881 666 108

NEED A HAND TO FIND YOUR CAR?

Contact Us
Compare List
ZAPYTANIE OFERTOWE