Nie wiesz co możesz zrobić ze starym lub zniszczonym pojaz"> Sprzedaż samochodu na złom – sprawdź, na czym polega!

Sprzedaż samochodu na złom

Skup samochodów za gotówkę > Blog > Porady > Sprzedaż samochodu na złom

Sprzedaż samochodu na złom

21 maja, 2020 / 1015 / Porady
Sprzedaż samochodu na złom
Facebook It
Tweet It
Pinterest It

Nie wiesz co możesz zrobić ze starym lub zniszczonym pojazdem? Nawet wrak w najgorszym stanie ma swoją wartość, dlatego warto go spieniężyć. Wyjaśniamy, jak wygląda sprzedaż samochodu na złom!

1. Sprzedaż samochodu na złom
2. Oddanie samochodu na złom
3. Gdzie sprzedać samochód na złom

Sprzedaż samochodu na złom

Sprzedaż samochodu na złom to w wielu przypadkach jedyne rozsądne rozwiązanie. Powypadkowe auta w bardzo złym stanie nie nadają się już do naprawy, dlatego można je jedynie rozłożyć na części. Podobnie jest z pojazdami wadliwymi czy z poważnymi uszkodzeniami, których po prostu nie opłaca się już ratować. Niektórzy z kolei jeżdżą samochodami tak starymi, że w pewnym momencie po prostu osiągają już swój maksymalny wiek i nie są bezpieczne w dalszym użytkowaniu. W każdej z tych sytuacji można spieniężyć swoje auto – zawsze da się z niego odzyskać jakieś części czy nawet cenne materiały.

Mało kto miałby czas i ochotę na rozmontowywanie pojazdu oraz handel jego komponentami. Dzięki sprzedaży samochodu na złom w specjalnym punkcie można błyskawicznie pozbyć się problemu. Prowadzimy kilka oddziałów na terenie Śląska, m.in. auto złom Sosnowiec. Każdego klienta obsługujemy profesjonalnie, szybko i uczciwie. Wystarczy jeden telefon!

Oddanie samochodu na złom

Oddanie samochodu na złom wcale nie oznacza, że trzeba gdzieś zabrać pojazd. Wystarczy zadzwonić! Podczas krótkiej rozmowy należy opisać auto, by pracownik mógł wstępnie oszacować jego wartość. Następnie można umówić się w wybranym terminie na spotkanie w celu oględzin. Pracownicy skupu bezpłatnie przyjeżdżają na wskazany adres. Po tym, jak obejrzą samochód, zaproponują uczciwą, możliwie najlepszą cenę. Jeśli zostanie zaakceptowana, od razu wypłacą pełną kwotę i zabiorą ze sobą pojazd. Problem z głowy!

Jeśli klientowi zależy na czasie, może sprzedać swoje auto nawet następnego dnia. Działamy w zasadzie na terenie całego Śląska, więc możemy dojechać na wskazane miejsce w dogodnym terminie. Przyjmujemy pojazdy różnych typów i marek, niezależnie od ich stanu, rodzaju, daty produkcji itp.

Podczas procesu oddania samochodu na złom należy pamiętać o kilku formalnościach. Trzeba podpisać specjalną umowę, a później złożyć odpowiednie formularze w urzędzie. W ten sposób auto zostanie wyrejestrowane, więc będzie można je rozłożyć na części czy przeznaczyć do kasacji. Kompleksowo zajmujemy się całą procedurą. Przygotowujemy dokumenty i dokładnie tłumaczymy, co należy z nimi zrobić. Przy tym staramy się, by cały proces przebiegł sprawnie. Transakcja jest zawsze w pełni legalna i jasna dla klienta.

Gdzie sprzedać samochód na złom

Jeśli nurtowały Cię pytania odnośnie do tego, co zrobić z wrakiem czy gdzie sprzedać samochód na złom – u nas znajdziesz odpowiedź! Prowadzimy kilka oddziałów zlokalizowanych w większych miastach, np. złom samochodowy Tychy. Obsługujemy również klientów z okolic, dlatego możemy szybko odebrać pojazd i wypłacić należne pieniądze. Pomagamy w wygodny, szybki, a do tego opłacalny sposób pozbyć się starego czy niesprawnego samochodu.

Zatrudniamy jedynie doświadczonych profesjonalistów, dlatego jesteśmy jedną z najlepszych, najpopularniejszych firm w tej branży. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze starając się zaoferować możliwie najlepszą cenę. Dokładnie wyjaśniamy, na czym polega cały proces i czego trzeba dopilnować. Nie ma więc sensu dłużej głowić się, gdzie sprzedać samochód na złom. Postaw na sprawdzony skup, by wygodnie pozbyć się problemu!

NEED A HAND TO FIND YOUR CAR?

Contact Us
Compare List
ZAPYTANIE OFERTOWE